10-Sep-24 |
Ålems OK, KM medel |
Ålems OK |
08-Sep-24 |
Gunnebo OKs jubileumsorientering |
Gunnebo OK |
05-Sep-24 |
Klubbmatch 2024 Gränsen - Mullsjö - Bottnaryd |
OK Gränsen |
05-Sep-24 |
Hillesprinten och Nissadals Ungdomscup, etapp 4 |
OK Stigen |
05-Sep-24 |
Vimmerby OK VeteranOL |
Vimmerby OK |
05-Sep-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Sandseryd |
Jönköpings OK |
05-Sep-24 |
Ungdomsserien Vimmerby |
Vimmerby OK |
04-Sep-24 |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering |
Lessebo OK |
04-Sep-24 |
Höglandets VeteranOL IFK Sävsjö |
Bodafors OK |
04-Sep-24 |
Veteran-ol Emmaboda |
Emmaboda Verda OK |
03-Sep-24 |
OL-alliansen, Målilla OK |
Målilla OK |
03-Sep-24 |
Tjustalliansens Ungdomsserie #4 |
Västerviks OK |
29-Aug-24 |
Nissadals träning |
Bredaryds SOK |
29-Aug-24 |
OL-alliansen ungdomsserie, Målilla OK |
Målilla OK |
29-Aug-24 |
GOK Veteran-OL, Överum |
Gamleby OK |
28-Aug-24 |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering |
OK Norrvirdarna |
28-Aug-24 |
Höglandets veteran-OL med klubbmatch |
SOK Aneby |
27-Aug-24 |
Vätterbygdens ungdomsserie Etapp 4 |
Gränna-Bygdens OK |
22-Aug-24 |
Njudungsmästerskap + ungdomsserie |
OK Njudung |
22-Aug-24 |
Nissadalszonen ungdomscup deltävling 3 |
Anderstorps OK |
22-Aug-24 |
Ungdomsserie |
Hultsfreds OK |
22-Aug-24 |
Veranorientering VO #3 |
Västerviks OK |
21-Aug-24 |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering |
Alvesta SOK |
21-Aug-24 |
Veteran-OL Torsås OK |
Torsås OK |
21-Aug-24 |
Höglandets Veteran-OL |
Forserums SOK |
20-Aug-24 |
Vätterbygdens ungdomsserie Etapp 3 |
OK Gränsen |
20-Aug-24 |
Allians |
Hultsfreds OK |
15-Aug-24 |
Nissadalsorientering |
OK Reftele |
15-Aug-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Vidablick |
OK Gränsen |
14-Aug-24 |
Njudungszonens ungdomsserie |
Bodafors OK |
14-Aug-24 |
Motionsorientering och XXL Ungdomsserie |
Växjö OK |
14-Aug-24 |
Höglandets OL-veteraner Eksjö SOK |
Eksjö SOK |
13-Aug-24 |
Höglands-OL Anneberg |
Annebergs GIF |
06-Aug-24 |
OL-Alliansen, Vimmerby OK |
Vimmerby OK |
01-Aug-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Tabergs IP |
Jönköpings OK |
30-Jul-24 |
Höglands-OL SOK Aneby |
SOK Aneby |
19-Jul-24 |
Idö Open |
Västerviks OK |
18-Jul-24 |
Sommarnärtävling IF Hallby SOK |
IF Hallby SOK |
11-Jul-24 |
Bottnaryds Sommar närtävling |
Bottnaryds IF |
09-Jul-24 |
HöglandsOL |
Eksjö SOK |
04-Jul-24 |
Sommarnärtävling IK Vista |
IK Vista |
27-Jun-24 |
Sommarnärtävling Tenhults SOK |
Tenhults SOK |
25-Jun-24 |
Höglands OL Tranås |
Sol Tranås |
19-Jun-24 |
Höglandets veteran-OL |
SOK Aneby |
19-Jun-24 |
Veteranorientering VO |
Västerviks OK |
18-Jun-24 |
OL-alliansen, Målilla OK |
Målilla OK |
18-Jun-24 |
Höglandets SprintCup Deltävling 3 |
Nässjö OK |
18-Jun-24 |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Ulvsmålen |
IKHP Huskvarna |
13-Jun-24 |
Veteranol Vimmeerby OK |
Vimmerby OK |
13-Jun-24 |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden, TSOK |
Tenhults SOK |
11-Jun-24 |
Miniallians Försjön |
Vimmerby OK |
11-Jun-24 |
Höglandets Sprintcup Deltävling 2 |
Sol Tranås |
05-Jun-24 |
VeteranOL, Heda |
Gamleby OK |
05-Jun-24 |
Höglandets Veteran Ol |
Annebergs GIF |
04-Jun-24 |
Ungdomens 5-dagars etapp 5 |
Nybro OK |
04-Jun-24 |
Höglandets sprintcup deltävling 1 |
Eksjö SOK |
04-Jun-24 |
Allians Visböle |
Hultsfreds OK |
04-Jun-24 |
5-dagars på hemmaplan etapp 5 |
OK Stigen |
30-May-24 |
Njudungszonens ungdomsserie |
IFK Stockaryd |
30-May-24 |
Nissadalszonens Ungdomscup Etapp 2 |
OK Reftele |
30-May-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Hustomten |
Jönköpings OK |
30-May-24 |
AOK Veteran 2024-05-30 |
Ankarsrums OK |
29-May-24 |
Tjuststafetten |
Västerviks OK |
29-May-24 |
Höglandets veteranorientering |
OK Njudung |
29-May-24 |
Veteran-OL Aboda Klint, Berga |
Berga SOK |
28-May-24 |
Ungdomens 5-dagars, Etapp 4 |
Kalmar OK |
28-May-24 |
5-dagars på hemmaplan etapp 4 |
OK Stigen |
23-May-24 |
Nissadalsträning OK Vivill |
OK Vivill |
23-May-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Visingsö |
OK Gränsen |
23-May-24 |
Veteranol Vimmerby OK |
Vimmerby OK |
22-May-24 |
Njudungszonens ungdomsserie |
IFK Sävsjö |
21-May-24 |
Ungdomsserien Höglandszonen delt 5 |
Eksjö SOK |
21-May-24 |
Ungdomens 5-dagars, Etapp 3 |
Emmaboda Verda OK |
21-May-24 |
5-dagars på hemmaplan etapp 3 |
OK Stigen |
16-May-24 |
Nissadalszonens ungdomscup etapp 1 |
Burseryds IF |
16-May-24 |
Tjustalliansens Ungdomsserie #3 |
Gamleby OK |
16-May-24 |
Veteran-OL Målilla OK |
Målilla OK |
16-May-24 |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Runnåkra |
IKHP Huskvarna |
15-May-24 |
Njudungszonens ungdomsserie |
Bodafors OK |
15-May-24 |
Veteran-ol Emmaboda |
Emmaboda Verda OK |
15-May-24 |
Höglandets OL-veteraner Eksjö SOK |
Eksjö SOK |
14-May-24 |
Ungdomsserien Höglandszonen delt 3 |
Nässjö OK |
14-May-24 |
Ungdomens 5-Dagars etapp 2 |
Torsås OK |
14-May-24 |
Mini Allians |
Hultsfreds OK |
14-May-24 |
5-dagars på hemmaplan etapp 2 |
OK Stigen |
08-May-24 |
Motions-OL |
Lessebo OK |
07-May-24 |
Ungdomsserien Höglandszonen delt 2 |
SOK Aneby |
07-May-24 |
Ungdomsserien SOK Viljan |
SOK Viljan |
07-May-24 |
Vätterbygdens ungdomsserie etapp 2 |
Jönköpings OK |
07-May-24 |
Ungdomens 5-dagars, Etapp 1 |
Ålems OK |
07-May-24 |
5-dagars på hemmaplan E1 |
OK Stigen |
02-May-24 |
Tjustalliansens Ungdomsserie # 2 |
Västerviks OK |
02-May-24 |
OL-alliansen, Målilla OK |
Målilla OK |
02-May-24 |
Veteran-OL |
Kalmar OK |
02-May-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, A6 |
Jönköpings OK |
01-May-24 |
Mini-Allians |
Vimmerby OK |
30-Apr-24 |
Höglandets OL veteran |
Sol Tranås |
25-Apr-24 |
Veteranorientering Västervik,Gränsö |
Västerviks OK |
25-Apr-24 |
Ungdomsserien sprint |
Vimmerby OK |
24-Apr-24 |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering |
Alvesta SOK |
23-Apr-24 |
Ungdomsserien Höglandszonen delt 1 |
Sol Tranås |
23-Apr-24 |
Vätterbygdens ungdomsserie |
IKHP Huskvarna |
23-Apr-24 |
OL-alliansen, Målilla OK |
Målilla OK |
23-Apr-24 |
Tjustalliansens U-serie 1 |
Ankarsrums OK |
23-Apr-24 |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, IKHP-stugan |
IKHP Huskvarna |
18-Apr-24 |
Nissadalsträning Gisle |
OK Gisle |
18-Apr-24 |
Ungdomsserie |
Hultsfreds OK |
18-Apr-24 |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden |
IK Vista |
17-Apr-24 |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering |
Växjö OK |
17-Apr-24 |
Veteran-OL SOK Viljan |
SOK Viljan |
16-Apr-24 |
OL-Alliansen, Vimmerby OK |
Vimmerby OK |
11-Apr-24 |
Träningsorientering Veteranbanor |
Gamleby OK |
11-Apr-24 |
Nissadalsträning |
OK Stigen |
11-Apr-24 |
VeteranOL GOK Överum |
Gamleby OK |
11-Apr-24 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Åsa |
Jönköpings OK |
10-Apr-24 |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering |
OK Norrvirdarna |
09-Apr-24 |
Allians |
Hultsfreds OK |
06-Apr-24 |
Kalmar OK Närtävling |
Kalmar OK |
02-Apr-24 |
OL-alliansen, Målilla OK |
Målilla OK |
29-Mar-24 |
Zonträning Nybro |
Nybro OK |
21-Mar-24 |
Nissadals Natt Race |
Bredaryds SOK |
20-Mar-24 |
Veteran-OL Nybro OK |
Nybro OK |
10-Mar-24 |
Allians |
Hultsfreds OK |
07-Mar-24 |
VBN deltävling 12 |
IKHP Huskvarna |
06-Mar-24 |
Veteran-OL Torsås OK |
Torsås OK |
29-Feb-24 |
VBN 11 |
Jönköpings OK |
27-Feb-24 |
Tjustalliansens Nattcup #8 |
Västerviks OK |
25-Feb-24 |
OL-alliansen, Målilla OK |
Målilla OK |
24-Feb-24 |
Zonträning & Vintercupen SO |
Emmaboda Verda OK |
17-Feb-24 |
Zonträning Torsås OK |
Torsås OK |
13-Feb-24 |
Tjustalliansens Nattcup #7 |
Västerviks OK |
08-Feb-24 |
VBN deltävling 9 |
Jönköpings OK |
08-Feb-24 |
Vinternatt E15 Högstorp |
Växjö OK |
08-Feb-24 |
Nissadal Natt-race |
Bredaryds SOK |
01-Feb-24 |
VBN, deltävling 8 |
IKHP Huskvarna |
30-Jan-24 |
Tjustmästerskap Natt (TA:s Nattcup #6) |
Västerviks OK |
28-Jan-24 |
Tjustalliansens Vintercup #5 |
Västerviks OK |
25-Jan-24 |
Vinternatt etapp 13 - Sundet |
Växjö OK |
18-Jan-24 |
Nissadals Natt Race |
Bredaryds SOK |
18-Jan-24 |
VBN, deltävling 6 |
IKHP Huskvarna |
18-Jan-24 |
Vinternatt Etapp 12 - Hovmantorp |
Växjö OK |
16-Jan-24 |
Tjustalliansens Nattcup #5 |
Västerviks OK |
14-Jan-24 |
Tjustalliansens vintercup |
Gamleby OK |
13-Jan-24 |
Zon-träning, Ålems OK |
Ålems OK |
11-Jan-24 |
VBN 2023/2024 deltävling 5 |
Os Hjälpkurvan |
31-Dec-23 |
Nyårslöpet ( Tjustalliansens Vintercup ) |
Ankarsrums OK |
26-Dec-23 |
Zonträning Kalmar OK |
Kalmar OK |
26-Dec-23 |
Annandagssprinten |
Vimmerby OK |
14-Dec-23 |
Vinternatt etapp 8 |
Växjö OK |
14-Dec-23 |
VBN Deltävling 4 |
OK Gränsen |
12-Dec-23 |
Tjustalliansens Nattcup #4 |
Västerviks OK |
10-Dec-23 |
Tjustalliansens Vintercup #2 |
Västerviks OK |
09-Dec-23 |
Lucianatten 2023 |
Lessebo OK |
07-Dec-23 |
Nissadals Natt-Race |
Bredaryds SOK |
07-Dec-23 |
Vinternatt E7 |
Alvesta SOK |
07-Dec-23 |
VBN deltävling 3 |
IKHP Huskvarna |
30-Nov-23 |
Vinternatt Etapp 6 |
OK Norrvirdarna |
28-Nov-23 |
Tjustalliansens Nattcup #3 |
Västerviks OK |
26-Nov-23 |
Tjustalliansens Vintercup #1 |
Gamleby OK |
23-Nov-23 |
Nissadals Natt-race |
Bredaryds SOK |
23-Nov-23 |
VBN 2023/2024 deltävling 1 |
Os Hjälpkurvan |
16-Nov-23 |
Vinternatt E4 23/24 |
Växjö OK |
15-Nov-23 |
Veteran-ol Emmaboda |
Emmaboda Verda OK |
14-Nov-23 |
Tjustalliansens Nattcup #2 |
Västerviks OK |
10-Nov-23 |
Natt-OL Eksjö SOK |
Eksjö SOK |
09-Nov-23 |
Vinternatt etapp 3 |
Kexholms SK |
07-Nov-23 |
Tjustalliansens Nattcup #1 |
Västerviks OK |
01-Nov-23 |
Veteran-OL Berga SOK |
Berga SOK |
28-Oct-23 |
Närtävling och Klubb KM |
Nybro OK |
26-Oct-23 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, IKHP |
IKHP Huskvarna |
25-Oct-23 |
Höglandets OL-veteraner Eksjö SOK |
Eksjö SOK |
19-Oct-23 |
Veteran-OL Södra Vätterbygden Hallbystugan |
IF Hallby SOK |
19-Oct-23 |
Veteranorientering VO |
Västerviks OK |
18-Oct-23 |
Höglandets veteran.OL |
Sol Tranås |
18-Oct-23 |
Veteran-OL |
Kalmar OK |
12-Oct-23 |
Veteran-OL |
Målilla OK |
12-Oct-23 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Smedjehov |
Jönköpings OK |
11-Oct-23 |
Höglandets veteranorientering |
OK Njudung |
05-Oct-23 |
Vimmerby OK Veteranol 2023-10-05 |
Vimmerby OK |
04-Oct-23 |
Veteran-OL, Ålems OK |
Ålems OK |
04-Oct-23 |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Öxnegården |
IKHP Huskvarna |
28-Sep-23 |
GOK VeteranOL, Krokstorp |
Gamleby OK |
28-Sep-23 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden , Bottnaryds IF |
Bottnaryds IF |
21-Sep-23 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Tenhult |
Tenhults SOK |
21-Sep-23 |
AOK Veteran 2023-09-21 |
Ankarsrums OK |
20-Sep-23 |
Veteran-OL Torsås OK |
Torsås OK |
20-Sep-23 |
VeteranOL |
Bodafors OK |
15-Sep-23 |
Älghornsnatten 23 |
Hultsfreds OK |
14-Sep-23 |
Veteran-OL |
Målilla OK |
14-Sep-23 |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Ryttarns mosse |
Jönköpings OK |
12-Sep-23 |
Ungdomsserien avslutning 2023 |
Gamleby OK |
12-Sep-23 |
Mini-alliansorientering Hässleby SOK |
Hässleby SOK |
10-Sep-23 |
Hillesprinten |
OK Stigen |