Datum Namn Arrangörer
29-Sep-22 Veteran-OL AOK Ankarsrums OK
29-Sep-22 Södra Vätterbygden Veteran OL Skillingaryd Skillingaryds FK
28-Sep-22 Höglandets Veteran-OL Nässjö OK
28-Sep-22 Onsdagsorientering Kalmar OK
28-Sep-22 Veteran-OL Lessebo OK
22-Sep-22 GOK-Veteran OL, Överum Gamleby OK
22-Sep-22 Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Tabergs IP Jönköpings OK
21-Sep-22 Veteran-OL Torsås OK Torsås OK
14-Sep-22 Veteran-OL Bodafors OK
13-Sep-22 Öppet Kretsmästerskap Sprint - Södra Skaraborg OK Gränsen
13-Sep-22 Tjustalliansens Ungdomsserie #6 + Tjustmästerskap Dag Västerviks OK
08-Sep-22 Nissadalsträning Bredaryds SOK
08-Sep-22 Ungdomsserien Hultsfreds OK
08-Sep-22 2022-09-08 Veteranol Vimmerby OK Vimmerby OK
08-Sep-22 Veteran-ol i Södra Vätterbygden, Tenhult Tenhults SOK
07-Sep-22 Veteran-OL Oskarshamn SOK Viljan
06-Sep-22 Ungdomens 5-dagars - Etapp 5 OK Gränsen
06-Sep-22 MiniAllians Rökulla Hässleby SOK
06-Sep-22 SPF Seniorerna och PRO, DM och klubbmatch Jönköpings OK
04-Sep-22 DM, Stafett, Småland, individuella öppna klasser Hultsfreds OK
01-Sep-22 Nissadals Ungdomscup etapp 4 OK Vivill
01-Sep-22 Veteran-OL Målilla OK
01-Sep-22 Klubbmatch Vätterbygden / Höglandet IKHP Huskvarna
31-Aug-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering Alvesta SOK
30-Aug-22 OL-alliansen Målilla OK
30-Aug-22 Tjustalliansens ungdomsserie 5 Gamleby OK
25-Aug-22 Ungdomens 5-dagars Etapp 4 IKHP Huskvarna
25-Aug-22 OL-alliansens Ungdomsserie Målilla OK
25-Aug-22 Tjustalliansens U-serie 4 Ankarsrums OK
25-Aug-22 Veteran-ol i Södra Vätterbygden Spånhult Jönköpings OK
25-Aug-22 KM dag-OL Kalmar OK
25-Aug-22 Veteranorientering VO Västerviks OK
24-Aug-22 Njudungszonens ungdomsserie OK Bävern
24-Aug-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering Växjö OK
24-Aug-22 Veteran-ol Emmaboda Verda OK
23-Aug-22 Mini Allians 22-08-23 Hultsfreds OK
18-Aug-22 Nissadalszonen ungdomscup deltävling 3 OK Gisle
18-Aug-22 GOK Veteran-OL, Loftahammar Gamleby OK
18-Aug-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IK Vista
18-Aug-22 Ungdomsserien Vimmerby Vimmerby OK
17-Aug-22 Motionsorientering Lessebo OK
17-Aug-22 Eksjö SOK Veteran-OL Eksjö SOK
11-Aug-22 Nissadalsträning OK Stigen
11-Aug-22 Ungdomsserien Hultsfreds OK
11-Aug-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IKHP Huskvarna
10-Aug-22 Höglandets Veteran-OL SOK Aneby
09-Aug-22 Höglands-OL Eksjö SOK
09-Aug-22 Allians VimmerbyOK Vimmerby OK
04-Aug-22 Veteran OL i Södra Vätterbygden OK Gränsen
02-Aug-22 Höglands OL Sol Tranås
22-Jul-22 Idö Open Västerviks OK
21-Jul-22 Sommar-Närtävling Vaggeryds SOK
19-Jul-22 Höglands-OL SOK Aneby
14-Jul-22 IK Vista Närtävling IK Vista
10-Jul-22 Testa dig mot landslaget - spring EM-testbanan SOK Aneby
09-Jul-22 Testa dig mot landslaget - spring EM-testbanan SOK Aneby
07-Jul-22 Bottnaryds Sommar Närtävling Bottnaryds IF
30-Jun-22 Sommar-närtävling IF Hallby SOK
28-Jun-22 Höglands-OL Forserums SOK
26-Jun-22 Gängbudkavel 2022 Eksjö SOK
22-Jun-22 VETERANOL 220622 BONDBACKEN GRÄNSÖ Västerviks OK
21-Jun-22 Höglandets sprintcup, Eksjö SOK
21-Jun-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IKHP Huskvarna
16-Jun-22 GOK VeteranOL, Heda Gamleby OK
16-Jun-22 Veteran-ol i Södra Vätterbygden, Tenhult Tenhults SOK
15-Jun-22 Zonträning MFK/TIK Markaryd Markaryds FK
15-Jun-22 Veteran-OL Kalmar OK
14-Jun-22 Allians Vimmerby OK
14-Jun-22 Höglandets sprintcup Sol Tranås
13-Jun-22 Njudungskaveln OK Njudung
11-Jun-22 KM Linköpings OK Västerviks OK
09-Jun-22 Veteranol Vimmerby OK Gnagaredalen, Vimmerby Vimmerby OK
09-Jun-22 Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Månsarp Jönköpings OK
02-Jun-22 Nissadalsträning OK Gisle
02-Jun-22 AOK Veteran 2022-06-02 Ankarsrums OK
01-Jun-22 Njudungszonens Ungdomsserie Bodafors OK
01-Jun-22 Veteran-OL Torsås OK Torsås OK
31-May-22 Ungdomens 5-dagars och Södra VätterbygdsMästerskapen i sprint Jönköpings OK
31-May-22 Höglandets SprintCup I Nässjö OK
31-May-22 Ungdomens-5dagars etapp 5 Torsås OK
31-May-22 Höglandets Ungdomsserie V o SprintCup I Nässjö OK
31-May-22 5-dagars på hemmaplan, etapp 5 OK Stigen
24-May-22 Ungdomens 5-dagars Etapp 4 Nybro OK
24-May-22 5-dagars på hemmaplan, etapp 4 OK Stigen
24-May-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IKHP Huskvarna
19-May-22 Nissadals Ungdomscup etapp 2 OK Stigen
19-May-22 OL-alliansens Ungdomsserie Målilla OK
19-May-22 Veteran-OL Målilla OK
18-May-22 Njudungszonens ungdomsserie Bodafors OK
18-May-22 Höglandets Veteran-OL OK Bävern
17-May-22 Höglandets Ungdomsserie Deltävling 4 Eksjö SOK
17-May-22 Ungdomens 5-dagars, Etapp 3 Ålems OK
17-May-22 5-dagars på hemmaplan etapp 3 OK Stigen
17-May-22 Tjustalliansens Ungdomsserie 3 Västerviks OK
17-May-22 Mini Allians 17/5 Hultsfreds OK
12-May-22 Ungdomsserien Sprint Vimmerby Vimmerby OK
12-May-22 Veteranorientering HOK, Visböle Hultsfreds OK
12-May-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden Vaggeryds SOK
11-May-22 Ungdomens 5-dagars E2 & Södra Vätterbygds-mästerskap Gränna-Bygdens OK
11-May-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering Växjö OK
11-May-22 Eksjö SOK Veteran-OL Eksjö SOK
10-May-22 Höglandsserien deltävling 3 Sol Tranås
10-May-22 Ungdomens 5-dagars Etapp 2 Emmaboda Verda OK
10-May-22 5-dagars på hemmaplan etapp 2 OK Stigen
10-May-22 Tjustalliansens Ungdomsserie 2 Gamleby OK
06-May-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IK Vista
05-May-22 Nissadalszonen ungdomscup deltävling 1 Anderstorps OK
05-May-22 OL-alliansens Ungdomsserie Målilla OK
05-May-22 Tjustalliansens U-serie 1 Ankarsrums OK
05-May-22 Veteranol Vimmerby OK Södra Vi Vimmerby OK
04-May-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering Alvesta SOK
04-May-22 Höglandets veteran-OL Sol Tranås
03-May-22 Höglandsserien deltävling 2 SOK Aneby
03-May-22 Ungdomens 5-dagars, etapp 1 Kalmar OK
03-May-22 Miniallians Vimmerbyy OK Vimmerby OK
03-May-22 5-dagars på hemmaplan, etapp 1 OK Stigen
28-Apr-22 Nissadalsorientering - Veckans Bana Burseryds IF
28-Apr-22 Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Krokavadet Jönköpings OK
27-Apr-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering OK Norrvirdarna
26-Apr-22 Ungdomens 5-Dagars Etapp 1 OK Gränsen
26-Apr-22 Höglandets Ungdomsserie Deltävling 1 Nässjö OK
26-Apr-22 OL-alliansen Målilla OK
21-Apr-22 Ungdomsserien Hultsfreds OK
21-Apr-22 Medel-KM IKHP Huskvarna
21-Apr-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IKHP Huskvarna
21-Apr-22 Veteranorientering Gäddeglo Västerviks OK
20-Apr-22 Motionsorientering Lessebo OK
19-Apr-22 Alliansen Försjön Vimmerby OK
13-Apr-22 Höglandets Veteran-OL SOK Aneby
12-Apr-22 Höglandsträning SOK Aneby
12-Apr-22 Allians Hultsfreds OK
12-Apr-22 Veteran OL OK Gränsen
11-Apr-22 Njudungsmästerskapet natt IFK Sävsjö
07-Apr-22 Tränings OL på Veteranbanor Gamleby OK
07-Apr-22 Nissadalsorientering - Veckans bana OK Reftele
07-Apr-22 Veteran-OL s. Vätterbygden Ryttarns mosse Jönköpings OK
07-Apr-22 Veteran OL Gamleby Gamleby OK
06-Apr-22 Veteran-OL Oskarshamn SOK Viljan
05-Apr-22 OL-alliansen Målilla OK
24-Mar-22 Nissadals knock-out sprint Bredaryds SOK
23-Mar-22 Veteran-OL-ÅOK Ålems OK
13-Mar-22 Vinter Allians Hultsfreds OK
10-Mar-22 Vätterbygden By Night och IKHP Natt-KM IKHP Huskvarna
09-Mar-22 Veteran-ol Emmaboda Emmaboda Verda OK
03-Mar-22 Vätterbygden By Night IKHP Huskvarna
01-Mar-22 Tjustmästerskap natt Gamleby OK
27-Feb-22 OL-alliansen Målilla OK
24-Feb-22 Vätterbygden by Night IKHP Huskvarna
15-Feb-22 Tjustalliansens Nattcup #7 Ankarsrums OK
12-Feb-22 Zonträning 220212 ÅOK Ålems OK
10-Feb-22 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
10-Feb-22 VBN deltävling 9 Jönköpings OK
03-Feb-22 VÄTTERBYGDEN BY NIGHT IKHP Huskvarna
01-Feb-22 Tjustalliansens Nattcup #6 Västerviks OK
30-Jan-22 Tjustalliansens Vintercup 6 Västerviks OK
22-Jan-22 Zon-träning 2022 Emmaboda Verda OK
20-Jan-22 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
20-Jan-22 Vätterbygden by Night IKHP Huskvarna
18-Jan-22 Tjustalliansens Nattcup #5 Västerviks OK
16-Jan-22 Tjustalliansens vintercup 5 Gamleby OK
13-Jan-22 Vätterbygd By Night - Beth Bottnaryds IF
06-Jan-22 Träningsdag i Tjust Västerviks OK
31-Dec-21 Nyårslöpet Tjustalliansens vintercup 4 Ankarsrums OK
26-Dec-21 Annandagssprinten Vimmerby OK
20-Dec-21 VBN deltävling 4 OK Gränsen
14-Dec-21 Tjustalliansens Nattcup #4 Västerviks OK
12-Dec-21 Tjustalliansens Vintercup 3 Västerviks OK
09-Dec-21 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
09-Dec-21 VBN deltävling 3 Jönköpings OK
02-Dec-21 VbN deltävling 2 IKHP Huskvarna
30-Nov-21 Tjustalliansens Nattcup #3 Västerviks OK
28-Nov-21 Tjustalliansens Vintercup 2 Ankarsrums OK
25-Nov-21 God Natt-Cup Kalmar OK
20-Nov-21 VeteranCupen Ultralång IKHP Huskvarna
17-Nov-21 Berga SOK Veteran OL Berga SOK
16-Nov-21 Tjustalliansens Nattcup #2 Västerviks OK
14-Nov-21 Tjustalliansens Vintercup 1 Gamleby OK
11-Nov-21 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
11-Nov-21 Veteranol Vimmerby OK Vimmerby OK
04-Nov-21 VeteranOL Gamleby OK Gamleby OK
03-Nov-21 Veteran-OL-ÅOK Ålems OK
02-Nov-21 Tjustalliansens Nattcup #1 Gamleby OK
01-Nov-21 HöstÖst Rällaracet Nybro OK
28-Oct-21 Veteranorientering Hultsfreds OK
28-Oct-21 Veteran-OL i S. Vätterbygden Sörgården Jönköpings OK
27-Oct-21 Höglandets veteran-OL Sol Tranås
24-Oct-21 Klubbmatch: Bottnaryds IF, Mullsjö SOK och OK Gränsen OK Gränsen
21-Oct-21 Veteranorientering Bottnaryds IF
21-Oct-21 Veteran-OL Västerviks OK
15-Oct-21 Älghornsnatten Målilla OK
14-Oct-21 Veteran-OL Målilla OK
14-Oct-21 Veteran-OL Södra Vätterbygden IF Hallby SOK
07-Oct-21 Veteranol VOK Vimmerby OK
06-Oct-21 Veteran-OL Kalmar OK
06-Oct-21 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Bonnberget IKHP Huskvarna
30-Sep-21 25manna-träning Västerviks OK
30-Sep-21 Veteranorientering VO Västerviks OK
30-Sep-21 Veteran-OL, S. Vätterbygden, Skillingaryd Skillingaryds FK