Datum Namn Arrangörer
19-May-22 Nissadals Ungdomscup etapp 2 OK Stigen
19-May-22 OL-alliansens Ungdomsserie Målilla OK
19-May-22 Veteran-OL Målilla OK
18-May-22 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd
18-May-22 Höglandets Veteran-OL OK Bävern
17-May-22 Höglandets Ungdomsserie Deltävling 4 Eksjö SOK
17-May-22 Ungdomens 5-dagars, Etapp 3 Ålems OK
17-May-22 5-dagars på hemmaplan etapp 3 OK Stigen
17-May-22 Tjustalliansens Ungdomsserie 3 Västerviks OK
17-May-22 Mini Allians 17/5 Hultsfreds OK
12-May-22 Ungdomsserien Sprint Vimmerby Vimmerby OK
12-May-22 Veteranorientering HOK, Visböle Hultsfreds OK
12-May-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden Vaggeryds SOK
11-May-22 Ungdomens 5-dagars E2 & Södra Vätterbygds-mästerskap Gränna-Bygdens OK
11-May-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering Växjö OK
10-May-22 Höglandsserien deltävling 3 Sol Tranås
10-May-22 Ungdomens 5-dagars Etapp 2 Emmaboda Verda OK
10-May-22 5-dagars på hemmaplan etapp 2 OK Stigen
10-May-22 Tjustalliansens Ungdomsserie 2 Gamleby OK
06-May-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IK Vista
05-May-22 Nissadalszonen ungdomscup deltävling 1 Anderstorps OK
05-May-22 OL-alliansens Ungdomsserie Målilla OK
05-May-22 Tjustalliansens U-serie 1 Ankarsrums OK
05-May-22 Veteranol Vimmerby OK Södra Vi Vimmerby OK
04-May-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering Alvesta SOK
04-May-22 Höglandets veteran-OL Sol Tranås
03-May-22 Höglandsserien deltävling 2 SOK Aneby
03-May-22 Ungdomens 5-dagars, etapp 1 Kalmar OK
03-May-22 Miniallians Vimmerbyy OK Vimmerby OK
03-May-22 5-dagars på hemmaplan, etapp 1 OK Stigen
28-Apr-22 Nissadalsorientering - Veckans Bana Burseryds IF
28-Apr-22 Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Krokavadet Jönköpings OK
27-Apr-22 XXL Ungdomsserie och Motionsorientering OK Norrvirdarna
26-Apr-22 Ungdomens 5-Dagars Etapp 1 OK Gränsen
26-Apr-22 Höglandets Ungdomsserie Deltävling 1 Nässjö OK
26-Apr-22 OL-alliansen Målilla OK
21-Apr-22 Ungdomsserien Hultsfreds OK
21-Apr-22 Medel-KM IKHP Huskvarna
21-Apr-22 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IKHP Huskvarna
21-Apr-22 Veteranorientering Gäddeglo Västerviks OK
20-Apr-22 Motionsorientering Lessebo OK
19-Apr-22 Alliansen Försjön Vimmerby OK
13-Apr-22 Höglandets Veteran-OL SOK Aneby
12-Apr-22 Höglandsträning SOK Aneby
12-Apr-22 Allians Hultsfreds OK
12-Apr-22 Veteran OL OK Gränsen
11-Apr-22 Njudungsmästerskapet natt IFK Sävsjö
07-Apr-22 Tränings OL på Veteranbanor Gamleby OK
07-Apr-22 Nissadalsorientering - Veckans bana OK Reftele
07-Apr-22 Veteran-OL s. Vätterbygden Ryttarns mosse Jönköpings OK
07-Apr-22 Veteran OL Gamleby Gamleby OK
06-Apr-22 Veteran-OL Oskarshamn SOK Viljan
05-Apr-22 OL-alliansen Målilla OK
24-Mar-22 Nissadals knock-out sprint Bredaryds SOK
23-Mar-22 Veteran-OL-ÅOK Ålems OK
13-Mar-22 Vinter Allians Hultsfreds OK
10-Mar-22 Vätterbygden By Night och IKHP Natt-KM IKHP Huskvarna
09-Mar-22 Veteran-ol Emmaboda Emmaboda Verda OK
03-Mar-22 Vätterbygden By Night IKHP Huskvarna
01-Mar-22 Tjustmästerskap natt Gamleby OK
27-Feb-22 OL-alliansen Målilla OK
24-Feb-22 Vätterbygden by Night IKHP Huskvarna
15-Feb-22 Tjustalliansens Nattcup #7 Ankarsrums OK
12-Feb-22 Zonträning 220212 ÅOK Ålems OK
10-Feb-22 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
10-Feb-22 VBN deltävling 9 Jönköpings OK
03-Feb-22 VÄTTERBYGDEN BY NIGHT IKHP Huskvarna
01-Feb-22 Tjustalliansens Nattcup #6 Västerviks OK
30-Jan-22 Tjustalliansens Vintercup 6 Västerviks OK
22-Jan-22 Zon-träning 2022 Emmaboda Verda OK
20-Jan-22 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
20-Jan-22 Vätterbygden by Night IKHP Huskvarna
18-Jan-22 Tjustalliansens Nattcup #5 Västerviks OK
16-Jan-22 Tjustalliansens vintercup 5 Gamleby OK
13-Jan-22 Vätterbygd By Night - Beth Bottnaryds IF
06-Jan-22 Träningsdag i Tjust Västerviks OK
31-Dec-21 Nyårslöpet Tjustalliansens vintercup 4 Ankarsrums OK
26-Dec-21 Annandagssprinten Vimmerby OK
20-Dec-21 VBN deltävling 4 OK Gränsen
14-Dec-21 Tjustalliansens Nattcup #4 Västerviks OK
12-Dec-21 Tjustalliansens Vintercup 3 Västerviks OK
09-Dec-21 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
09-Dec-21 VBN deltävling 3 Jönköpings OK
02-Dec-21 VbN deltävling 2 IKHP Huskvarna
30-Nov-21 Tjustalliansens Nattcup #3 Västerviks OK
28-Nov-21 Tjustalliansens Vintercup 2 Ankarsrums OK
25-Nov-21 God Natt-Cup Nybro OK
20-Nov-21 VeteranCupen Ultralång IKHP Huskvarna
17-Nov-21 Berga SOK Veteran OL Berga SOK
16-Nov-21 Tjustalliansens Nattcup #2 Ankarsrums OK
14-Nov-21 Tjustalliansens Vintercup 1 Gamleby OK
11-Nov-21 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK
11-Nov-21 Veteranol Vimmerby OK Vimmerby OK
04-Nov-21 VeteranOL Gamleby OK Gamleby OK
03-Nov-21 Veteran-OL-ÅOK Ålems OK
02-Nov-21 Tjustalliansens Nattcup #1 Gamleby OK
01-Nov-21 HöstÖst Rällaracet Nybro OK
28-Oct-21 Veteranorientering Hultsfreds OK
28-Oct-21 Veteran-OL i S. Vätterbygden Sörgården Jönköpings OK
27-Oct-21 Höglandets veteran-OL Sol Tranås
24-Oct-21 Klubbmatch: Bottnaryds IF, Mullsjö SOK och OK Gränsen OK Gränsen
21-Oct-21 Veteranorientering Bottnaryds IF
21-Oct-21 Veteran-OL Västerviks OK
15-Oct-21 Älghornsnatten Målilla OK
14-Oct-21 Veteran-OL Målilla OK
14-Oct-21 Veteran-OL Södra Vätterbygden IF Hallby SOK
07-Oct-21 Veteranol VOK Vimmerby OK
06-Oct-21 Veteran-OL Kalmar OK
06-Oct-21 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Bonnberget IKHP Huskvarna
30-Sep-21 25manna-träning Västerviks OK
30-Sep-21 Veteranorientering VO Västerviks OK
30-Sep-21 Veteran-OL, S. Vätterbygden, Skillingaryd Skillingaryds FK
23-Sep-21 25manna-träning Västerviks OK
23-Sep-21 VeteranOL Gamleby OK Gamleby OK
23-Sep-21 Veteran-OL s. Vätterbygden Tabergs motorbana Jönköpings OK
22-Sep-21 Veteran-OL Torsås OK
21-Sep-21 Ungdomens 5-dagars, Etapp 5 Kalmar OK
16-Sep-21 Avslutning Tjustalliansens U-serien orientering Ankarsrums OK
16-Sep-21 Nissadalsträning OK Stigen
16-Sep-21 AOK Veteran 2021-09-16 Ankarsrums OK
12-Sep-21 DM, Stafett, Småland, individuella öppna klasser OK Gränsen
09-Sep-21 Veteranol VOK Vimmerby OK
09-Sep-21 Veteran-ol i Södra Vätterbygden IKHP, Runnåkra IKHP Huskvarna
08-Sep-21 Motionsorientering och Grand Prix Lessebo OK
08-Sep-21 Veteran-OL Påskallavik SOK Viljan
07-Sep-21 Ungdomens 5-dagars Etapp 3 Nybro OK
02-Sep-21 Tjustalliansens ungdomsserie 5 + Tjustmästerskap dag Gamleby OK
02-Sep-21 OL-alliansens Ungdomsserie Målilla OK
02-Sep-21 Veteran-OL Målilla OK
02-Sep-21 Veteran-ol i Södra Vätterbygden, Klubbmatch Tenhults SOK
01-Sep-21 Motions OL / Grand Prix, Alvesta SOK Alvesta SOK
31-Aug-21 U5-dagars Etapp 2 Ålems OK
31-Aug-21 Höglandszonens ungdomsserie, sista delt SOK Aneby
31-Aug-21 U5-dagars Södra Vätterbygden IK Vista
31-Aug-21 Mini Allians 21-08-31 Hultsfreds OK
26-Aug-21 Ungdomens 5-dagars och Södra VätterbygdsMästerskap i sprint IKHP Huskvarna
26-Aug-21 Tjustalliansens ungdomsserie 4 Västerviks OK
26-Aug-21 Veteran- OL i Södra Vätterbygden, Sandsryds Stn Jönköpings OK
25-Aug-21 Motionsorientering och Grand Prix - sprint Växjö OK
25-Aug-21 Veteran-OL Oskarshamn SOK Viljan
24-Aug-21 Höglandets Ungdomsserie Deltävling 4 Eksjö SOK
24-Aug-21 U5-dagars Etapp 1 Emmaboda Verda OK
24-Aug-21 OL-alliansen Målilla OK
19-Aug-21 Nissadals Ungdomscup, etapp 1 OK Stigen
19-Aug-21 Ungdomsserien Hultsfreds OK
19-Aug-21 Veteran-OL GOK Gamleby OK
19-Aug-21 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden IK Vista
18-Aug-21 Njudungszonens Ungdomsserie OK Njudung
17-Aug-21 Höglandets Ungdomsserie Deltävling 3 Nässjö OK
12-Aug-21 Ungdomsserien Vimmerby Vimmerby OK
12-Aug-21 Nissadals träning Bredaryds SOK
12-Aug-21 Veteranorientering Västerviks OK
12-Aug-21 Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Bäckadal IKHP Huskvarna
11-Aug-21 Höglandets Veteran-OL SOK Aneby
10-Aug-21 Höglands OL med Ungdomsserien Annebergs GIF
10-Aug-21 Alliansträning Vimmerby OK
09-Aug-21 Dag-Njudung OK Njudung
05-Aug-21 Veteran‐Ol i Södra Vätterbygden OK Gränsen
03-Aug-21 Allians 21-08-03 Hultsfreds OK
03-Aug-21 Höglands OL med Ungdomsserien Sol Tranås
20-Jul-21 Höglands-OL SOK Aneby
16-Jul-21 Idö Open Västerviks OK
15-Jul-21 Närtävling, OL-Alliansen Gränna-Bygdens OK
12-Jul-21 Sommarnärtävling Fagerhult OK Gränsen
06-Jul-21 Höglands-OL Nässjö OK
05-Jul-21 Gamlebysprinten Gamleby OK
01-Jul-21 JOK sommarnärtävling Jönköpings OK
29-Jun-21 Höglands-OL Forserums SOK
23-Jun-21 Veteranorientering VO Västerviks OK
22-Jun-21 OL-alliansen Målilla OK
22-Jun-21 Höglands-OL Eksjö SOK Eksjö SOK
19-Jun-21 Växjö OK ungdomstävling Växjö OK
17-Jun-21 Veteranol VOK Vimmerby OK
15-Jun-21 Höglandets SprintCup III Nässjö OK
15-Jun-21 Allians Kongskulla21 Vimmerby OK
08-Jun-21 Höglandets sprintcup, delt 2 Eksjö SOK
05-Jun-21 Tjustorientering Västerviks OK
03-Jun-21 Tjuststafetten Västerviks OK
03-Jun-21 Gamleby OK Veteranorientering, Marstrandsberget Gamleby OK
01-Jun-21 Höglandets sprintcup, delt 1 SOK Aneby
27-May-21 Undomsserien 3 orientering Ankarsrums OK